Profiteer van onze ongekende Showroom Opruiming in Velp (NL) en Waarschoot (BE)! Wees er snel bij want OP=OP!

Overkapping Bastenaken 400x300cm - Geïmpregneerde wanden- Doe-het-zelf (DHZ)

Overkapping Bastenaken 400x300cm - Geïmpregneerde wanden- Doe-het-zelf (DHZ)

Geïmpregneerd Vurenhout
Tuindeco
1.259,00
Of betaal 26,00 per maand
Laagste prijsgarantie
Maak direct een afspraak in een van onze overdekte showrooms
  • Professioneel advies in overdekte showrooms
  • Specialist in maatwerk
  • Afhalen of thuisbezorgd
  • Laagsteprijsgarantie
Klanten beoordelen ons met een 4.4 / 5 | Bekijk alle 3506 reviews
Persoonlijk advies nodig?
Wij helpen u graag!
Bezoek de showroom
Persoonlijk advies nodig?
Wij helpen u graag!
Bezoek de showroom
Kies accessoires voor uw Overkapping Bastenaken 400x300cm - Geïmpregneerde wanden- Doe-het-zelf (DHZ)
    Betonpoer
     
    Qty:
    Qty:
    Funderingsbalken
     

    De blokhut moet geplaatst worden op een vlakke en verharde ondergrond. Deze ondergrond kan zowel bestrating zijn als beton. Het is aan te raden om naast deze ondergrond ook gebruik te maken van funderingsbalken. Deze funderingsbalken moeten onder de onderste wandlagen van de blokhut geschoven worden, waardoor de blokhut niet rechtstreeks in het regenwater komt te staan. De blokhut wordt door de funderingsbalken beschermd tegen vocht en schimmel, en de levensduur wordt verlengd. Wij raden u dan ook ten zeerste aan één van de complete sets bij te bestellen. Bij blokhutten met een wanddikte van 50mm en hoger adviseren wij u tevens de set composiet funderingsbalken robuust te nemen.

    Lees meer
    Bevestigingsmaterialen
     

    Een spijkerset bestaat uit spijkers en asfaltnagels die nodig zijn voor de montage van de dakplanken en de dakbedekking. Wij raden u aan om bij een blokhut groter dan 5x5 m twee spijkersets te bestellen. De bitumenkit is aan te raden om overlap van dakleer en shingles vast te kitten. Bij blokhutten groter dan 9 vierkante meter adviseren we 4 of meer tubes bitumenkit bij te bestellen.

    Lees meer
    Qty:
    Qty:
    EPDM en EASY roofing
     

    Deze blokhut wordt standaard geleverd zonder dakbedekking. Tegen een meerprijs kunt u dakleer of EPDM dakbedekking mee bestellen. Speciaal voor het verlijmen van dakleer/EPDM op vele ondergronden is Coverbond contactlijm ontwikkeld . 1L Coverbond is genoeg voor circa 10m²

    Lees meer
    Qty:
    Qty:
    Qty:
    Qty:
    Qty:
    Qty:
    Daktrim
     

    Voor een nette afwerking van de boeidelen kunt u een aluminium of zwarte daktrim bijbestellen. De daktrim bestaat uit 4 hoekstukken, trimmen en koppelstukjes.

    Lees meer
    Vlonder
     

    Voor onder de luifel of onder de complete blokhut kunt u ook een vlonder bij bestellen. Deze vlonders zijn in verschillende uitvoeringen leverbaar. De prijs is gebaseerd op 1m², zodat u zelf kunt aangeven hoeveel meter u wenst. Wij adviseren u altijd 10% extra te bestellen i.v.m. snijverlies.

    Lees meer
    Qty:
    Afwerkplint
     

    Voor het afwerken van een composiet vlonder kunnen er ook afwerkplinten bij besteld worden. Deze plinten zijn per stuk 220cm lang. De prijs is per stuk, zodat u zelf kunt aangeven hoeveel u er nodig heeft.

    Lees meer
    Terrasverwarmer
     

    U kunt uw overkapping of terras uitrusten met extra terrasverwarmers. De verwarmers zijn door middel van meegeleverde beugels aan de wand en plafond van de overkapping te monteren.

    Lees meer
    Qty:
    Qty:
    Qty:
Toon alle aanbevolen accessoires
Gekozen accessoires
Prijs hoofdproduct
1.259,00
Prijs gekozen accessoires 0
Prijs incl. gekozen accessoires
Of bedrag per maand 26,00
Laat je adviseren door onze specialisten
Onze enthousiasten medewerkers helpen u graag!
Laat je adviseren door onze specialisten
Onze enthousiasten medewerkers helpen u graag!
Let op, minder rente betalen? Je kunt deze lening boete vrij aflossen. Het "totaal door u te betalen" bedrag kan verlaagd worden wanneer u versneld aflost. Los de lening zo snel mogelijk af om geld te besparen.
Contante betalingen
€ 0,00
Contante waarde zaak/goed
€ 1.259,00
Totale krediet bedrag
€ 1.259,00
Jaarlijks kostenpercentage
14%
Debet rentevoet op jaarbasis (vast)
14%
Termijnbedrag
€ 26,43
Duur kredietovereenkomst
60
Totale door de consument te betalen bedrag
€ 1.585,80
Kan ik u helpen?