Specificaties

| Artikelnummer | YDI00026 |
|---|---|
| Fabrikant | YARD Outdoor |
| Dakbedekking | EPDM |
| Houtsoort | Douglashout |
| Modelserie | YARD Outdoor Novo |
| Breedte x diepte | 700 x 300 cm |
| Incl. glasschuifwand | Ja |
| Incl. overkapping | Ja |
| Incl. berging | Ja |
| Deur | Dubbele deur dicht |
| Lengte overkapping | 400x300 cm |
| Afmeting berging | 300x300 cm |
| Daktype | Plat dak |
Omschrijving

* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.








