Specificaties

| Artikelnummer | WV1001716Showmodelamersfoort |
|---|---|
| Fabrikant | Woodvision |
| Funderingsmaat | 689x303 cm |
| Materiaal | Gecoat vurenhout |
| Behandeling Materiaal | Gecoat |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Modelserie | Woodvision Bosuil |
| Afmeting (LxB) | 736x334 cm |
| Deur | Dubbele glasdeur |
| Wandhoogte | 216 cm |
| Nokhoogte | 252 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| Lengte overkapping | 400 cm |
| Wandhoogte | 216 cm |
| Oversteek zijkanten | 25 cm |
| Oversteek achterkant | 6 cm |
| Oversteek voorkant | 25 cm |
| Afmeting dubbele deur | 164x197 cm (inbouwmaat) |
| Gespiegeld op te bouwen | Ja |
| Cilinderslot | Inclusief |
| Hang en sluitwerk | Inclusief |
| Dorpel | Deuren zijn dorpelloos |
| Daktype | Plat dak |
| Funderingsmaat inclusief funderingsbalken | 736x334 cm |
Omschrijving
LET OP: dit product is gedemonteerd af te halen in Numansdorp. Slechts 1 stuk beschikbaar, OP=OP!
De Bosuil 300 bij 300 centimeter met een luifel van 400 centimeter links gezien vanaf buiten is beschikbaar als scherp geprijsd showmodel.
De constructie is gecoat in antraciet en antiek wit en heeft een houten daktrim. Er is een kort zijwandje als extra accessoire aanwezig. Het platte dak is voorzien van EPDM; lijm kunt u desgewenst bijbestellen. Hemelwaterafvoer is optioneel. Aan de achterzijde is geen overstek.
Onder de volledige opstelling ligt een antraciet vlonder, ook onder de berging. Composiet funderingsbalken zijn niet inbegrepen maar kunnen als extra worden besteld.

Anderen bekeken ook
* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.

























