Specificaties
| Artikelnummer | SALE01019 |
|---|---|
| Fabrikant | Lugarde |
| Kleur | Wit |
| Behandeling Materiaal | Gecoat |
| Afmeting (LxB) | 98x198 cm |
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 198 cm |
| Extra informatie | Incl. kozijn en beslag, voorzien van dubbelglas. |
Omschrijving
LET OP: dit product is alleen af te halen in Numansdorp. Slechts 1 beschikbaar, OP=OP!
De deur is wit gecoat en heeft een omvang van 98x198 cm. Incl. kozijn en beslag, voorzien van dubbelglas.
Informatie
LET OP: dit product betreft een tweedekans artikel. U koopt dit product in de huidige staat zoals afgebeeld en/of beschreven. Eventuele gebruikssporen of lichte beschadigingen kunnen aanwezig zijn. Op dit artikel kan geen aanspraak worden gemaakt op garantie of service.

* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.




