Inspiratieavond - 13 februari in Numansdorp: laat u inspireren en creëer de perfecte buitenruimte!

Doe-het-zelf (DHZ) Veranda ongeschaafd lariks 500x300 cm

Doe-het-zelf (DHZ) Veranda ongeschaafd lariks 500x300 cm

418,95
Verzending vanaf €99,00
Verwachte levertijd: 1-2 weken
Laagsteprijsgarantie
Hetzelfde product elders goedkoper gezien? Laat het ons weten en ontvang de beste prijs.
Maak een afspraak in de showroom
Maak eenvoudig online een afspraak en kom onze producten beleven.
Product opties
Eenvoudig uw product samenstellen
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vloer en fundering
     

    Ondanks de impregnatie adviseren wij u om dit product 2-3 laags te behandelen met een beits. Van deze speciale beitsen op lijnolie basis (grond en afwerklaag in één) heeft u 1-2 blikken nodig van 2,5L. Bekijk onze kleurenkaart.

    Lees meer
    Qty:
     

    Betonpoeren bieden een stevige fundering voor houten constructies. Ze voorkomen direct contact tussen het hout en de grond, waardoor houtrot wordt verminderd en de levensduur van de constructie aanzienlijk wordt verlengd. Zo staat uw buitenverblijf stevig en blijft het langer mooi!

    Lees meer
    Qty:
    Qty:
     
     

    Ondanks de impregnatie adviseren wij u om dit product 2-3 laags te behandelen met een beits. Van deze speciale beitsen op lijnolie basis (grond en afwerklaag in één) heeft u 1-2 blikken nodig van 2,5L. Bekijk onze kleurenkaart.

    Lees meer
    Qty:
     

    Tegen meerprijs kunt u bij dit product dakshingles bestellen. Deze bitumen dakbedekking is uitermate geschikt voor het waterdicht afwerken van uw (hellende) dak, om zo de levensduur van uw tuinverblijf te verlengen.

    Lees meer
     

    Een impra is een goede behandeling waarbij de houtnerven grotendeels zichtbaar blijven.

    Lees meer
    Qty:
     

    Wilt u uw beits mooi en streepvrij aanbrengen? Bestel dan gemakkelijk uw professionele kwastenset bij uw beits. Op deze manier bent u in één keer voorbereid en kunt u gelijk aan de slag. De kwasten zijn gemaakt van zuiver Chinees varkenshaar en gaan lang mee.

    Lees meer
     

    Onze spijkerset bevat zowel spijkers als asfaltnagels voor het monteren van dakplanken en dakbedekking. Voor blokhutten groter dan 5 × 5 m raden we aan twee sets aan te schaffen voor optimale stabiliteit. De bitumenkit is ideaal voor het afdichten van overlappen bij dakleer en shingles. Voor blokhutten groter dan 9 m² adviseren wij minimaal 4 tubes bitumenkit bij te bestellen, zodat u zeker weet dat alles goed afgedicht is.

    Lees meer
    Qty:
    Qty:
Vorige
Volgende
Gekozen accessoires
Prijs hoofdproduct
418,95
Prijs gekozen accessoires 0
Prijs incl. gekozen accessoires
Specificaties
Alle technische details over dit product
ArtikelnummerTDP021983
FabrikantTuindeco
MateriaalHout
Behandeling MateriaalOnbehandeld
HoutsoortDouglashout
Breedte500 cm
Diepte300 cm
Diepte ( cm )300
Breedte ( cm )500
Omschrijving
Alles wat je moet weten over dit product

Investeer in de schoonheid en functionaliteit van uw buitenruimte met de Doe-het-zelf (DHZ) Veranda ongeschaafd lariks van TuinDeco. Hiermee creëert u uw eigen plek van rust en kunt u optimaal genieten van uw buitenomgeving.

Met de Doe-het-zelf (DHZ) Veranda van TuinDeco kunt u zelf uw ideale buitenruimte creëren waar u kunt ontspannen en genieten van het buitenleven. Deze veranda, met een ruime afmeting van 500x300 cm, biedt u de mogelijkheid om een overdekte plek te creëren in uw tuin of op uw terras. De veranda is vervaardigd uit ongeschaafd lariks/douglas hout, een hoogwaardige houtsoort die bekend staat om zijn duurzaamheid en natuurlijke uitstraling. Het ongeschaafde hout geeft de veranda een rustieke uitstraling en biedt u de vrijheid om het naar uw eigen smaak te behandelen of af te werken, zodat het perfect bij uw buitenomgeving past.

De set wordt geleverd inclusief een duidelijke bouwtekening, waarmee u stap voor stap aan de slag kunt om uw veranda zelf te bouwen. Dankzij de gedetailleerde instructies heeft u alles wat u nodig heeft om uw eigen buitenruimte te realiseren. Deze veranda biedt de ideale plek om te genieten van het buitenleven, ongeacht het weer. Of u nu wilt ontspannen met een goed boek, uw vrienden en familie wilt ontvangen of gewoon wilt genieten van de natuur, deze veranda biedt u de ruimte en beschutting die u nodig heeft.

  • Afmeting van 500x300 cm
  • Eenvoudig zelf op te bouwen
  • Onbehandeld lariks/douglas hout
  • Creëert een overdekte buitenruimte
  • Dakbedekking optioneel bij te bestellen
Doe-het-zelf (DHZ) Veranda ongeschaafd lariks 500x300 cm
Maak een afspraak in een van de vele showrooms
Ontvang persoonlijk en vrijblijvend advies
Bekijk onze showrooms
Vragen over dit product?
Onze experts staan klaar om uw vragen te beantwoorden
Kan ik u helpen?