Specificaties
| Artikelnummer | SALE25032 |
|---|---|
| Fabrikant | Van Kooten |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting kozijn | 88x227,6 cm |
| Materiaal | Douglashout |
| Behandeling Materiaal | Gecoat |
| Breedte | 88 cm |
| Hoogte | 227,6 cm |
Omschrijving
Strakke en robuuste zwarte douglas deur met een buitenmaat van 88 x 227,6 cm en een binnenmaat van 84,7 x 225,5 cm. De deur is voorzien van dubbel glas en wordt geleverd zonder kozijn en zonder hang- en sluitwerk. Alleen af te halen in Numansdorp.
Informatie
LET OP: dit product betreft een tweedekans artikel. U koopt dit product in de huidige staat zoals afgebeeld en/of beschreven. Eventuele gebruikssporen of lichte beschadigingen kunnen aanwezig zijn. Op dit artikel kan geen aanspraak worden gemaakt op garantie of service.

* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.









