
Artikelnummer | LGSL443550N00301G |
---|---|
Fabrikant | Lugarde Select |
Funderingsmaat | 350 x 500 |
Behandeling Materiaal | Onbehandeld |
Afmeting | 350 x 500 |
Deur | 1930mm x 1210mm |
Wandhoogte | 223cm |
Nokhoogte | 270cm |
Garantie | Op dit product ontvangt u 5 jaar garantie. |
Beglazing | Dubbelglas |
Extra informatie | Deze blokhut heeft wind- en waterdichte hoekverbindingen. |
Wandhoogte | 223 cm |
Oversteek zijkanten | 30cm |
Oversteek achterkant | 30cm |
Oversteek rondom | 30cm |
Oversteek voorkant | 30cm |
Cilinderslot | Inclusief |
Hang en sluitwerk | Inclusief |
Daktype | Zadeldak |
Lugarde Select Blokhut Opheusden 350x500cm met Garagedeur – Onbehandeld
Productomschrijving
De Lugarde Select Blokhut Opheusden combineert de robuustheid van een garage met de stijlvolle uitstraling van een houten tuingebouw. Met een royale afmeting van 350x500 cm is dit model bijzonder geschikt als compacte garage, ruime berging of multifunctionele werkruimte.
De blokhut is vervaardigd uit 44 mm dik eerste klas gedroogd vurenhout en wordt onbehandeld geleverd. Dit biedt volledige vrijheid in afwerking, zodat je zelf een beits of kleur kunt kiezen die perfect aansluit bij jouw tuin of woning. Dankzij de hoge houtkwaliteit is het geheel uiterst duurzaam en bestand tegen weersinvloeden – zeker na afwerking.
Het zadeldak is opgebouwd uit 18 mm dakplanken met veer en groef, wat zorgt voor een stevige, traditionele dakconstructie. De ruime dubbele garagedeur, het uitzetraam en de extra dubbele loopdeur zijn gemaakt van 45 mm gelamineerd hout en standaard voorzien van dubbelglas, wat zorgt voor extra isolatie en daglichttoetreding.
De blokhut wordt compleet geleverd met alle benodigde beslag en ijzerwaren voor een eenvoudige montage.
Belangrijke specificaties
-
Buitenmaat: 350 x 500 cm
-
Wanddikte: 44 mm, eerste klas gedroogd vurenhout
-
Dak: zadeldak met 18 mm dakplanken met veer en groef
-
Garagedeur + dubbele deur + raam: 45 mm gelamineerd hout, dubbelglas
-
Behandeling: onbehandeld – zelf af te werken in gewenste kleur/beits
-
Inclusief beslag, hang- en sluitwerk en montagematerialen
-
Exclusief dakbedekking (shingles)
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd: 3–4 weken
Voordelen van de Lugarde Select Opheusden
-
Perfect als garage, werkruimte of ruime berging
-
Onbehandeld hout voor maximale vrijheid in afwerking
-
Inclusief garagedeur én extra dubbele toegangsdeur
-
Hoogwaardige isolatie met dubbelglas
-
Solide constructie van dik vurenhout

Vragen over dit product? Onze experts staan klaar om uw vragen te beantwoorden
* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.