Specificaties

| Artikelnummer | LGSP443030N00131 |
|---|---|
| Fabrikant | Lugarde Select |
| Houtsoort | Vurenhout |
| Breedte x diepte | 300 x 300 cm |
| Incl. berging | Ja |
| Afmeting (LxB) | 300 x 300 cm |
| Ramen | nvt |
| Wandhoogte | 215 cm |
| Wanddikte | 44 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Oversteek rondom | 20 cm |
| Afmeting raam | nvt |
| EAN code | 8721225164897 |
Omschrijving
Beits in RAL kleur
Bij een RAL-beits worden alle onderdelen eerst kleurloos voorbehandeld, zodat ook moeilijk bereikbare plekken goed beschermd zijn. De zichtbare delen worden daarna afgewerkt in de door u gekozen kleur. Ramen en deuren krijgen een extra behandeling in meerdere lagen voor een strak en kleurvast eindresultaat.
Onderhoud
- Eerste nabehandeling nodig na circa 2 tot 3 jaar
- Eenvoudig opnieuw te beitsen in dezelfde of een andere kleur
- Beschermt tegen UV-verkleuring en weersinvloeden
- Zorgt voor een duurzame en verzorgde uitstraling

* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.














