Specificaties

| Artikelnummer | TR53.0100 |
|---|---|
| Fabrikant | Trendhout |
| Afmeting (LxB) | 345 x 345 cm |
| Dakbedekking | EPDM |
| Modelserie | Trendhout Ravenna Landelijk |
| Houtsoort | Eikenhout |
| Materiaal | Onbehandeld eikenhout |
| Behandeling Materiaal | Onbehandeld |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Kleur | Blank |
| Breedte | 345 cm |
| Diepte | 345 cm |
| Nokhoogte | 260 cm |
| Afmeting robuuste staanders | 14x14 cm |
| Aantal robuuste staanders | 4 |
| Bouwtekening | Inclusief |
| Daktype | Plat dak |
Omschrijving
Afbeeldingen ter illustratie, bekijk het model en pas het aan via de 3D-configurator.
Overkapping Ravenna Landelijk is een eiken overkapping met een rustige, landelijke uitstraling. Het dak met rondom overstek, de zichtbare schoren en sierklossen geven het model een nette, ambachtelijke afwerking zonder dat het te druk oogt.
De constructie is gemaakt van geschaafd eikenhout en wordt compleet voorbereid geleverd. Alle onderdelen zijn op maat en voorzien van voorgeboorde gaten en markeringen. Daardoor monteert u de overkapping eenvoudig en nauwkeurig. De zwaluwstaartverbindingen zorgen voor extra stevigheid en een strakke aansluiting van de onderdelen. De bevestigingen werkt u netjes af met houten doken.
De basis bestaat uit robuuste staanders en ringbalken van 140x140 mm in combinatie met stevige gordingen. Het dak is afgewerkt met sponningplanken en wordt compleet geleverd met EPDM dakbedekking, aluminium daktrim en een PVC hemelwaterafvoer.
Overkapping Ravenna Landelijk is verkrijgbaar in meerdere afmetingen, zodat u altijd een passende oplossing vindt voor uw tuin.

Anderen bekeken ook
* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.






















