Specificaties
| Artikelnummer | TR53.0200 |
|---|---|
| Fabrikant | Trendhout |
| Afmeting (LxB) | 345 x 345 cm |
| Dakbedekking | EPDM |
| Modelserie | Trendhout Ravenna Modern |
| Houtsoort | Eikenhout |
| Materiaal | Onbehandeld eikenhout |
| Behandeling Materiaal | Onbehandeld |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Kleur | Blank |
| Breedte | 345 cm |
| Diepte | 345 cm |
| Nokhoogte | 260 cm |
| Afmeting robuuste staanders | 14x14 cm |
| Aantal robuuste staanders | 4 |
| Bouwtekening | Inclusief |
| Daktype | Plat dak |
Omschrijving
Afbeeldingen ter illustratie, bekijk het model en pas het aan via de 3D-configurator.
Overkapping Ravenna Modern is een eiken overkapping met een strakke, moderne uitstraling. Het minimalistische ontwerp in combinatie met het dakoverstek en de Red Cedar boeidelen zorgt voor een rustig en verzorgd geheel. Het eikenhout geeft daarbij een natuurlijke en warme basis.
De constructie wordt compleet voorbereid geleverd. Alle onderdelen zijn op maat en voorzien van voorgeboorde gaten en markeringen, waardoor u de overkapping eenvoudig kunt monteren. De zwaluwstaartverbindingen zorgen voor een stevige en nauwkeurige opbouw. Bevestigingen werkt u netjes af met houten doken.
De basis bestaat uit robuuste staanders en ringbalken van 140x140 mm met sterke gordingen. Het dak is afgewerkt met sponningplanken en wordt compleet geleverd met EPDM dakbedekking, aluminium daktrim en een PVC hemelwaterafvoer.
Overkapping Ravenna Modern is verkrijgbaar in meerdere afmetingen, zodat u een uitvoering kiest die past bij uw tuin en wensen.

Anderen bekeken ook
* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.
























