Specificaties
| Artikelnummer | TDP214958 |
|---|---|
| Fabrikant | Tuindeco |
| Incl. berging | Nee |
| Incl. overkapping | Ja |
| Incl. glasschuifwand | Nee |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Materiaal | Staal |
| Afmeting (LxB) | 300x300x255 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepte | 300 cm |
| Kleur veranda | Antraciet structuurlak |
| Breedte ( cm ) | 300 |
| Diepte ( cm ) | 300 |
| Aantal staanders | 4 |
| Kleur | Antraciet |
| Kopmaat staanders diepte | 11,6 cm |
| Kopmaat staanders breedte | 11,6 cm |
Omschrijving
Tuindeco Advance Line vrijstaande aluminium overkapping is een moderne en duurzame oplossing voor uw tuin of terras. Met een afmeting van 300 × 300 cm creëert u eenvoudig een comfortabele buitenruimte waar u beschut kunt zitten en langer van het buitenleven geniet.
De overkapping is uitgevoerd in antraciet gepoedercoat aluminium. Dit zorgt voor een strakke uitstraling en een onderhoudsvriendelijke afwerking die goed bestand is tegen verschillende weersomstandigheden. De stevige constructie met vier staanders van 11,6 × 11,6 cm biedt een solide basis.
Het dak is voorzien van enkel-laags aluminium lamellen. Hiermee bepaalt u zelf de lichtinval en ventilatie, zodat u de overkapping eenvoudig aanpast aan het moment van de dag. De aluminium liggers van 15,3 + 4,2 × 7,5 cm zorgen voor extra stevigheid en een nette afwerking van het geheel.
Met een hoogte van 255 cm voelt de overkapping ruim en open aan. Dankzij het modulaire ontwerp is de Advance Line bovendien praktisch in gebruik en eenvoudig uit te breiden of aan te passen aan uw buitenruimte.
Door de combinatie van aluminium, een strak antraciet design en functionele lamellen is deze vrijstaande overkapping een sterke keuze voor wie op zoek is naar comfort, uitstraling en gebruiksgemak in de tuin.

* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.


